Darmowa dostawa do paczkomatów dla zamówień powyżej 299 zł

WOOL MORNING

Włóczki, druty, akcesoria dziewiarskie oraz wzory na druty

0

Your Cart

Pomysł na prezent dla dziewiarki.

Jeśli wciąż się zastanawiasz, jaki prezent wybrać dla kochanej dziewiarki lub dziewiarza przedstawiam Ci kilka pomysłów na bardzo ciekawe i przydatne prezenty.

Jeden z najlepszych prezentów – Zestawy drutów KnitPro w czterech wariantach.

Kolejny pomysł – książka dziewiarska, przecież wszyscy wiedzą, że książka jest najlepszym prezentem! Przede wszystkim to książka “52 Weeks of Shawls”, prawdziwa encyklopedia i absolutny bestseller tego roku. Posiada wyjątkowe wzory na piękne szale oraz szaliki oraz została wyposażona w ciekawe zdjęcia, więc nawet osoby, które nie dziergają napewno z ciekawością będą tę książkę przeglądać. Link do książki jest tu.

Kolejną książkę, którą mogę polecić na prezent jest książka autorstwa Mary Jane Mucklestone – Fair Isle Weekend – książka, która została zainspirowana podróżą po wyspie Fair Isle (w archipelagu Szetlandów). Wyspa ta jest znana z pięknych i charakterystycznych wzorów dziewiarskich. Oprócz wzorów w książce znjadziecie ciekawe artykuły oraz piękne zdjęcia. 

Jeszcze jedna książka dziewiarska – Stripes, stworzona specjalnie dla wielbicieli pasków w każdej postaci. 

Piękny notes dziewiarski jest świetnym pomysłem na prezent – notes, który powstał z miłości do wełny – My Knitting Notes.

Jeśli wiecie, że osoba, którą chcecie obdarować lubi czasopisma dziewiarskie koniecznie zajrzyjcie do naszej kategorii Książki i Czasopisma, gdzie znajdziecie ostatnie wydania dwóch legendarnych czasopism dziewiarskich – Laine oraz Pom Pom


Makrama
oraz zestawy DIY (“Zrób to sam”) to świety pomysł na prezent – z tych zestawów osoba obdarowana będzie mogła stworzyć pękną makramową torebkę lub wiszący kwietnik.

Przejdźmy teraz do kategorii Akcesoria, bo tam się kryją prawdziwe perełki! 

Pasek magnetyczny – bardzo wygodny i poręczny gadżet, który jest marzeniem każdej dziewiarki. Pasek jest dostępny w dwóch kolorach – zielony oraz szary. Do tego paska można dobrać następujące akcesoria: 

  • markery dziewiarskie – do oznaczania ważnych miejsc w robótce
  • śłiczne i małe nożyczki
  • licznik rzędów
  • druty do warkoczy
  • igły dziewiarskie 

Oprócz tych akcesoriów polecam piękną Torbę Projektową – niezbędnik każdej dziewiarki, aby w sposób bezpieczny przechowywać wszystkie swoje projekty. Torba jest przedstawiona w dwóch kolorach – oliwkowy oraz beż.

Możesz oczywiście sprezentować wzory w formacie pdf – w ofercie mam kilka do wyboru.

No i oczywiście nie obejdzie się bez włóćzki, jeśli wiesz, jaką włóczkę lubi osoba, którą chcesz obdarować wybierz spośród pięknych włóczek tu.