Darmowa dostawa do paczkomatów już od 299 zł

WOOL MORNING

Włóczki, druty, akcesoria dziewiarskie oraz wzory na druty

0

Your Cart

Pomysł na prezent dla dziewiarki.

Jeśli wciąż się zastanawiasz, jaki prezent wybrać dla kochanej dziewiarki lub dziewiarza przedstawiam Ci kilka pomysłów na bardzo ciekawe i przydatne prezenty.

Jeden z najlepszych prezentów – Zestawy drutów KnitPro w czterech wariantach.

Kolejny pomysł – książka dziewiarska, przecież wszyscy wiedzą, że książka jest najlepszym prezentem! Przede wszystkim to książka “52 Weeks of Shawls”, prawdziwa encyklopedia i absolutny bestseller tego roku. Posiada wyjątkowe wzory na piękne szale oraz szaliki oraz została wyposażona w ciekawe zdjęcia, więc nawet osoby, które nie dziergają napewno z ciekawością będą tę książkę przeglądać. Link do książki jest tu.

Kolejną książkę, którą mogę polecić na prezent jest książka autorstwa Mary Jane Mucklestone – Fair Isle Weekend – książka, która została zainspirowana podróżą po wyspie Fair Isle (w archipelagu Szetlandów). Wyspa ta jest znana z pięknych i charakterystycznych wzorów dziewiarskich. Oprócz wzorów w książce znjadziecie ciekawe artykuły oraz piękne zdjęcia. 

Jeszcze jedna książka dziewiarska – Stripes, stworzona specjalnie dla wielbicieli pasków w każdej postaci. 

Piękny notes dziewiarski jest świetnym pomysłem na prezent – notes, który powstał z miłości do wełny – My Knitting Notes.

Jeśli wiecie, że osoba, którą chcecie obdarować lubi czasopisma dziewiarskie koniecznie zajrzyjcie do naszej kategorii Książki i Czasopisma, gdzie znajdziecie ostatnie wydania dwóch legendarnych czasopism dziewiarskich – Laine oraz Pom Pom


Makrama
oraz zestawy DIY (“Zrób to sam”) to świety pomysł na prezent – z tych zestawów osoba obdarowana będzie mogła stworzyć pękną makramową torebkę lub wiszący kwietnik.

Przejdźmy teraz do kategorii Akcesoria, bo tam się kryją prawdziwe perełki! 

Pasek magnetyczny – bardzo wygodny i poręczny gadżet, który jest marzeniem każdej dziewiarki. Pasek jest dostępny w dwóch kolorach – zielony oraz szary. Do tego paska można dobrać następujące akcesoria: 

  • markery dziewiarskie – do oznaczania ważnych miejsc w robótce
  • śłiczne i małe nożyczki
  • licznik rzędów
  • druty do warkoczy
  • igły dziewiarskie 

Oprócz tych akcesoriów polecam piękną Torbę Projektową – niezbędnik każdej dziewiarki, aby w sposób bezpieczny przechowywać wszystkie swoje projekty. Torba jest przedstawiona w dwóch kolorach – oliwkowy oraz beż.

Możesz oczywiście sprezentować wzory w formacie pdf – w ofercie mam kilka do wyboru.

No i oczywiście nie obejdzie się bez włóćzki, jeśli wiesz, jaką włóczkę lubi osoba, którą chcesz obdarować wybierz spośród pięknych włóczek tu.

Zapisz się Poinformuję Cię jeśli produkt będzie dostępny. Proszę zostaw swój adres e-mail.