Darmowa dostawa do paczkomatów już od 299 zł

WOOL MORNING

Włóczki, druty, akcesoria dziewiarskie oraz wzory na druty

0

Your Cart

Współpraca

Jesteś dziewiarką / dziewiarzem? Projektujesz wzory na druty lub szydełko, prowadzisz bloga lub masz swój kanał na YouTube i chciał(a)byś zrecenzować nasze produkty lub stworzyć wzór z naszych włóczek? Napisz do nas!

Warunki współpracy:

  •  nie musisz mieć dużą ilość obserwujących, ale musi to być aktywna społeczność
  • regularne publikowanie nowych i atrakcyjnych filmów / treści
  •  zdjęcia / prace oddające charakter WOOL MORNING oraz podzielające jego wartości 
  •  oznaczenie konta @_woolmorning w poście

Aby nawiązać współpracę:

  • wyślij do nas e-mail na: hello@woolmorning.pl
  • wyślij nam link do swojego bloga, instagram lub kanału YouTube wraz z wybranym do zrecenzowania produktem oraz opisz nam swój pomysł, w jaki chcesz zaprezentować produkt
  • opisz nam swój pomysł na projekt na drutach.

Jeśli Twoja oferta nas zainteresuje, skontaktujemy się z Tobą. Po nawiązanej współpracy zastrzegamy sobie prawo do korzystania we własnych celach z opublikowanej treści, dotyczącej recenzowanego produktu.

WOOL MORNING x theknitsavvy

Iza (@theknitsavvy) zaprojektowała i stworzyła piękny wzór na skarpetki Spring Bloom, który nawiązuje do budzącej się po zimie natury, rozkwitających kwiatów i wiosennej świeżości! Wybrała do niego włóczkę Alegria od Manos del Uruguay, mieszankę merynosa i poliamidu w kolorze Estancia – i to był świetny wybór, jak mówi Iza, ciepły lilaróż przypomina jej tulipany, krokusy i mniejsze wiosenne kwiatki!

Zobacz w karuzeli, jak powstawał ten wzór.

Wszystkie wzóry Izy są dostępne na Ravelry.

WOOL MORNING x marzena.kolaczek

Kolejna współpraca ze zdolną @marzena.kolaczek która wyszła z propozycja współpracy i świetnym pomysłem na wzór. Marzena długo wybierała włóczkę na swój projekt, ostatecznie wybór padł na cudowną Lamauld od CaMaRose, mieszankę lamy i wełny owczej. Jest to włóczka single ply, dobrze i równo skręcona, z widocznymi krótkimi włoskami, co dodaje jej przyjemnie rustykalnego uroku. Marzena wybrała przecudny kolor Gammel Rosa, czyli ciepły, mocno zakurzony słodki odcień różu. W planach – przytulna sweter-bluza, pełna subtelnych wzorów i ciekawych akcentów.

Zapraszamy również na bloga Marzeny – link jest tu.

Zapisz się Poinformuję Cię jeśli produkt będzie dostępny. Proszę zostaw swój adres e-mail.