Darmowa dostawa dla zamówień na kwotę powyżej 199 zł

WOOL MORNING

Włóczki, druty, akcesoria dziewiarskie oraz wzory na druty

Secret Santa 2021 – zabawa czas start!

Rejestracja do zabawy trwa do końca listopada – 30.11.2021, 23:59 – w trakcie rejestracji należy podać swoje dane oraz dodać wish list (jeśli masz ochotę na coś konkretnego).

Losowanie odbędzie się 1.12.2021, wszystkie osoby, które się zgłosiły zostaną dobrane w pary oraz poinformowane mailowo o tym, fo kogo mają wysłać prezent.

Swój prezent należy wysłać najpóźniej 17.12.2021, żeby on zdążył dotrzeć jeszcze przed Świętami.

Żeby dołączyć do naszej zabawy przeczytaj uważnie poniższe zasady.

  1. Zgodnie ze wcześniejszą informacją masz dwa tygodnie na skompletowanie prezentu – należy go wysłać najpóźniej 17.12.2021, żeby każdy z prezentów na pewno dotarł przed Bożym Narodzeniem. Bardzo proszę o uwzględnienie tego oraz odpowiedzialne podejście w tej kwestii.
  2. Mamy limit kwotowy, prezent musi być wart co najmniej 60 zł – jest to limit dolny, żeby wszyscy dostali mniej więcej równoznaczne prezenty, oczywiście, że prezent może być droższy, to wszystko zależy od hojności Mikołaja, koszt przesyłki doliczamy osobno! 
  3. Jeśli chodzi o sam prezent – musi być powiązany z  szeroko pojętym rękodziełem, sprawdź Instagram osoby, która została do Ciebie przydzielona oraz przeanalizuj jej zainteresowania: np. osoba lubi haftować, więc możesz do niej wysłać zestaw do haftowania, ładne nożyczki, książkę o hafcie lub np. taka osoba dzierga skarpetki, więc możesz wysłać włóczkę na skarpetki, akcesoria dziewiarskie, herbatki, kremy, świeczki itd. Mogą to być też własnoręcznie wykonane prezenty, po prostu musisz się zastanowić, czy będą przydatne dla osoby obdarowanej. Możesz zobaczyć przykłady prezentów z zeszłego roku tu.
  4. Jeśli masz prywatne konto – na czas Secret Santa trzeba będzie zrobić z tego konta publiczne, tak aby Mikołaj mógł zobaczyć profil osoby, którą ma obdarować.
  5. Nie wiemy od kogo dostajemy prezent, taki Mikołaj, który do Ciebie przesyła prezent może pozostać anonimowy, lecz nie musi, może w prezencie ujawnić swoją tożsamość.
  6. Będąc Mikołajem, możesz też wrzucić na Instagram zdjęcie prezentu, który został przez Ciebie wysłany, ale tylko już po tym, jak osoba obdarowana dostanie swój prezent.
  7. Oczywiście, że możesz spokojnie wrzucić zdjęcie prezentu, który dostaniesz, Mikołaj napewno się ucieszy! Rok temu dziewczyny nagrywały bardzo fajne filmiki 🙂
  8. Przypominam też, że taka zabawa nie polega na tym, aby się pozbyć zbędnych rzeczy, dbamy o swojego obdarowanego, wybieramy ładne prezenty i np. dołączamy kartkę, herbatkę, naklejki, tu panuje pełna dowolność, wszystko po to, aby obdarowany się mega ucieszył!
  9. Ostatnia rzecz, też w miarę oczywista, lecz napiszę o niej – jestem tylko organizatorem, chociaż sama biorę udział (no bo nie mogłabym nie wziąć, uwielbiam Secret Santę!), nie mogę ponosić odpowiedzialności za nie wysłanie prezentu / wybór prezentu przez kogoś.

Jeśli będziesz wrzucać zdjęcia na Instagram – dodaj #wm_secret_santa_2021!

Zapraszam Cię do rejestracji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *