Darmowa dostawa do paczkomatów dla zamówień powyżej 249 zł

WOOL MORNING

Włóczki, druty, akcesoria dziewiarskie oraz wzory na druty

0

Your Cart

Cześć! Tu Veranika.

Cieszę się bardzo, że zaglądasz do mojego sklepu! Mimo tego, iż powstał stosunkowo niedawno, cały czas się rozwija i rośnie. Specjalnie dla Ciebie ciągle szukam i sprowadzam bezpośrednio od najlepszych producentów wyjątkowe włóczki oraz akcesoria dziewiarskie. Pewnie chcesz się dowiedzieć, skąd pomysł na sklep z włóczkami? A więc wyglądało to w ten sposób: w 2019 roku postanowiłam odłożyć na półkę kodeksy oraz artykuły prawnicze i … albo inaczej! Stwierdziłam, że czas najwyższy wypełnić te półki pięknymi moteczkami.

Robię na drutach odkąd siebie pamiętam, a to wszystko za sprawą mojej kochanej mamy – to pod jej czujnym okiem powstawały pierwsze oczka i to właśnie ona mi przekazała tę całą miłość do rękodzieła. 

Moda na druty.

Dzierganie staje się coraz bardziej popularne! Ostatnio miałam przyjemność opowiadać o moim doświadczeniu dziewiarskim w Dzień Dobry TVN! W wyjątkowo fajnym gronie, razem z Jolą @otulamy oraz Kingą i Amelią @amegra_dodziergania 🙂

Spotkania dziewiarskie.

Uwielbiam poznawać nowych ludzi, tym bardziej, ze łączy nas wspólna pasja! Organizuję spotkania dziewiarskie we Wrocławiu, na których rozmawiamy i dziergamy, szydełkujemy, dzielimy się doświadczeniem i opowiadamy niezwykłe historie.

Jeśli chcesz do nas dołączyć wstąp do grupy na Facebooku, gdzie ustalamy terminy oraz miejsca spotkań.

Warsztaty stacjonarne i online.

Dziergam już całkiem dawno, więc w pewnym momencie mojej kariery dziewiarskiej postanowiłam, że zacznę się dzielić swoim doświadczeniem – stworzyłam program warsztatów dla każdego dziewiarskiego poziomu – od początkującej dziewiarki do takiej, która chciałaby wejśc na kolejny poziom.

W tej chwili znajdziesz u mnie następujące warsztaty:

  • WARSZTATY DLA POCZĄTKUJĄCYCH – DRUTY (I)
  • WARSZTATY DLA POCZĄTKUJĄCYCH – DRUTY (II)
  • WARSZTATY DLA POCZĄTKUJĄCYCH – CZAPKA NA DRUTACH
  • WARSZTATY  – SKARPETKI NA DRUTACH
  • WARSZTATY  – SWETER NA DRUTACH

Konsultacje dziewiarskie.

Jeśli nie chcesz czekać na kolejny termin warsztatów to śmiało możesz zapisywać sie na prywatne konsultacje dziewiarskie, gdzie odpowiem Ci na każde Twoje pytanie i pomogę, jeśli coś nie poszło zgodnie z planem w robótce. Żeby się umówić na takie konsultację wystarczy do mnie napisać maila lub zadzwonić. 

Zapraszam Cie również na mojego vloga o przygodach dziewiarki w wielkim mieście.

Na moim kanale YouTube znajdziesz zarówno filmiki instruktażowe, jak i vlogi, gdzie opowiadam o swoich projektach lub pokazuję, jak stworzyć coś pięknego przy pomocy pary rąk 🙂