Darmowa dostawa do paczkomatów już od 299 zł

WOOL MORNING

Włóczki, druty, akcesoria dziewiarskie oraz wzory na druty

0

Your Cart

Witaj, 

mam na imię Rozalia i bardzo miło mi Cię tu gościć.  Kim jestem i skąd właściwie się tu wzięłam?

W marcu 2021 roku zaczęła się moja przygoda z dzierganiem. Najpierw zauroczyłam się robótkami na szydełku, potem jednak całym sercem pokochałam druty. Przepadłam do tego stopnia, że śmieję się, że to teraz moje drugie życie. Dziergam w każdej wolnej chwili i praktycznie w każdym miejscu. Oczywiście #bez drutów nie jadę 😉 Ostatnio bardzo polubiłam testowanie nowych wzorów u naszych polskich projektantek. Moje udziergi wstawiam czasami na moje konto na Instagramie: @knitted.second.life.

W momencie kiedy dowiedziałam się, iż Wool Morning jest na sprzedaż nie zastanawiałam się długo. Od jakiegoś czasu już chodziła za mną myśl, aby to moje hobby choć trochę przekuć na biznes. Wzorów pisać nie umiem (albo jeszcze się na to nie czuję), dziergać na zamówienie jakoś do mnie nie przemawia, ale sprzedaż włóczek…hm… to zupełnie inna bajka. Pomyślałam, a dlaczego właściwie nie?! 

I tak przejęłam sklep, więc rozgość się i realizuj kolejne projekty (oczywiście przy pomocy włóczek ze sklepu 😉 ).

Ściskam mocno – Rozalia

P.S. Jeśli masz pytania lub napotkasz jakikolwiek problem na stronie sklepu proszę skontaktuj się ze mną poprzez maila : hello@woolmorning.pl lub zadzwoń +48 733 003 423. Postaram się odpowiedzieć i pomóc jak najszybciej.

 

Zapisz się Poinformuję Cię jeśli produkt będzie dostępny. Proszę zostaw swój adres e-mail.